به نام خداوند جان و خرد

روزسه شنبه مورخ 95/12/10 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی راه مستقیم آغاز به كار نمود.

اگر اعمال ضد ارزشی را انجام ندهیم لذت می بریم. برای یک مصرف کننده مواد مخدر تنها جایی که با آغوش باز از او استقبال میشود کنگره است. تنها جایی که به یک مصرف کننده مواد مخدر محبت میکنند عشق می ورزند کنگره است, قدر کنگره را بدانید. مسافران عزیز قدر کنگره را بدانید که جایی است مقدس.
خلاصه سخنان استاد:
میلیاردها انسان در طول روز و شب بار ها از خدا می خواهند که آنها را به راه مستقیم هدایت کند اما نمیدانند چگونه می توان در راه مستقیم قرار گرفت؟ نمی دانند مبدأ راه مستقیم کجاست؟ جناب مهندس درCDراه مستقیم کاملا این مسأله را برای ما روشن می کنند. صراط یا راه مستقیم در تمام ادیان الاهی وجود دارد و مبدأ صراط مستقیم کنار گزاشتن ضد ارزشهاست. زمانی که اعمال و رفتار ضد ارزشی را کنار گزاشتیم تازه اول راه مستقیم هستیم. این کاری نشدنی است که ما غیبت کنیم و داعم از خدا بخواهیم ما را به راه راست هدایت کند. لازمه راه راست و راه مستقیم جدا کردن ضد ارزشها است. استاد در CD می فرماید اگر از مرشد و معلم و استاد خود نیاموختید، روزگار به بدترین شکل به شما خواهد آموخت با رنجها و سختی ها! قرار گرفتن و حرکت در راه مستقیم سخت است و تلاش فراوان میخواهد.رهجویی که سر وقت در جلسات کنگره حاضر نمیشود و از آموزش کنگره عقب میماند، چگونه میتواند در راه مستقیم قدم بگذارد,یک سفر اولی که درمان را در اولویت زندگیش قرار نداده چگونه میخواهد در راه مستقیم قرار بگیرد, رهجویی که حتی حاضر نیست به کلینیک برود و سر موقع دارو بگیر چطور میتواند در صراط مستقیم باشد؟ کوتاه ترین راه برای رسیدن به خواسته هایمان راه مستقیم است و شخصی که در صراط مستقیم قرار بگیرد برکات خداوند برای او از زمین و آسمان می بارد و رحمت خداوند همواره شامل حال او خواهد شد. انسانهایی هستند که ظاهر و باطن آنها باهم فرق میکند در ظاهر طوری دیگر رفتار میکنند حرف می زنند و در پنهان متفاوت با حرف و عملشان! مثل رهجویی که به راهنمای خود دروغ میگوید, و این افراد همان افراد منافق اند. ما به کنگره می آییم تا انسانیت را یاد بگیریم درست زندگی کردن را یاد بگیریم.CD راه مستقیم واقعا تکان دهنده است اما متأسفانه هستند افرادی که هنوز به دنبال راه های  میانبر هستند غافل از اینکه کوتاه ترین راه، راه مستقیم است. جناب مهندس به ما میگوید اگر در صراط مستقیم باشیم به آرامش می رسیم اگر اعمال ضد ارزشی را انجام ندهیم لذت می بریم. برای یک مصرف کننده مواد مخدر تنها جایی که با آغوش باز از او استقبال میشود کنگره است. تنها جایی که به یک مصرف کننده مواد مخدر محبت میکنند عشق می ورزند کنگره است, قدر کنگره را بدانید. مسافران عزیز قدر کنگره را بدانید که جایی است مقدس. در پایانCDاستاد بسیار زیبا می گویند که لذت های دنیا در برابر لذت های بعد و حیات دیگر هیچ اند! پس سعی کنیم مشغول لذت های نادرست دنیا نشویم و نیست را فدای هست نکنیم. خداوند کریم در انتهای سوره هود در کتاب آسمانی می فرماید و ما همه حکایت های أنبیا را بر تو بیان میکنیم تا قلب تورا به آن قوی و استوار گردانیم و در این طریق،حق و راه درست بر تو روشن شود و اهل ایمان را پند و عبرت و تذکر باشد.

تهیه کننده:مسافر هومنطبقه بندی: عملکرد لژیون،
برچسب ها: سی دی راه مستقیم،

تاریخ : چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 05:01 ب.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات