تبلیغات
سفر تا بی نهایت عشق - خلاصه سی دی معما

به نام خداوند جان و خرد

روز سه شنبه مورخ 95/10/28 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی معما آغاز به كار نمود.

روش DSTبه غیر از حل معمای اعتیاد و درمان آن خیلی بیماری های دیگر را درمان کرده است و در آینده ای نه چندان دور کنگره یکی از بزرگترین پایگاهای علمی کشور خواهد شد.

معماهای زیادی در زندگی ما انسانها وجود دارد. ما همیشه مشکلاتی داریم خواسته هایی داریم که هنوز برای ما حل نشده است و همه اینها معماهای زندگی ما هستند. اعتیاد در بیرون از کنگره هنوز یک معماست و حل نشده است حتی در بسیاری از کشورهای دنیا وقتی ما وارد کنگره شدیم مساله اعتیاد برای ما مطرح و روشن شد تا برای حل آن حرکت کنیم.در بیرون از کنگره نیز ما معماهای حل نشده داریم که باید حل شوندو مثل صورت مساله اعتیاد باید صورت مساله آنها را بشناسیم و بعد حرکت کنیم تا به نتیجه برسیم و معمای خود را حل کنیم. درباره مسایل و مشکلات زندگی بایستی تمرکز کنیم تفکر کنیم تا آنها را بهتر بشناسیم و در پی حل آنها باشیم. انسان چه در مسیر ارزشها باشد و چه ضدارزشها الهامات و القائات برای او وجود دارد. از معماها نباید ترسید و چشم را بر روی آنها بست تا معماهای زندگی را حل نکنیم قادر به حرکت نیستیم. کنگره راه حل های بسیاری از معماهای زندگی را به ما می دهد. آقای مهندس بسیار ساده و شیوا در هر سی دی راه حلی برای حل معماهای زندگیمان به ما میدهد. ما باید قدر کنگره را بدانیم. قدر معلم و استاد بزرگی چون آقای مهندس را بدانیم. روش DSTبه غیر از حل معمای اعتیاد و درمان آن خیلی بیماری های دیگر را درمان کرده است و در آینده ای نه چندان دور کنگره یکی از بزرگترین پایگاهای علمی کشور خواهد شد. علم و فرهنگ و تاریخ غنی کشور ما در کمتر کشوری دیده شده است. اساتید بزرگی از گذشته تا کنون همچون مولانا در عرفان و ادب و معرفت بسیار پیش رفته اند و کشف و شهود داشته اند. سعی کنید از کتب این اساتید در زندگی خود بهره ببرید.
  
پیر میخانه همی خواند معمایی دوش    کزخط جام که فرجام چه خواهد بودن


تهیه کننده:مسافر هومن

طبقه بندی: عملکرد لژیون،
برچسب ها: سی دی معما،

تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1395 | 09:52 ب.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون