گزارش عملکرد لژیون ۱۲ در تاریخ ۹۷/۱۱/۲ 
با عنوان سی دی ادیان

میتوان گفت که دروسی که استاد دژاکام در این سی دی گنجانده بودند یک پکیج کامل و قوی و بسیار کامل از اطلاعات مفید می باشد. 

میتوان گفت که دروسی که استاد دژاکام در این سی دی گنجانده بودند یک پکیج کامل و قوی و بسیار کامل از اطلاعات مفید می باشد. 
در این منبع به چند موضوع پرداخته شده بود که هر کدام از آنها دنیایی از در پشت پرده خود داشت.
همانطور که میدانیم آخرین مرحله آرامش جسم تکامل فکر و عقل است که پس از مرگ یا بعبارتی انتقال ایجاد تصاویر مجازی می کند.
در این سی دی آقای مهندس له مسائل ماورایی،جهان درون و بیرون جسم، ادیان،پیامبران الهی حتی هدف آنها پرداخته است.
و برای ادراک ویادگیری این مسائل در بعد جهان خاکی زمان بسیار کم است، مانند مسابقاتی که برای ثبت رکورد زمان معینی در نظر گرفته می شود.
و فرصتها برای جبران زمان های از دست رفته بسیار کم است. شاه کلید پیروزی در زندگی هر انسان، رسیدن به فرمان عقل است و این سطح از آگاهی طیف های مختلفی دارد و حتی از یک برنامه ریزی کوچک در مسائل خانوادگی شروع می شود تا بزرگترین تصمیمات حیاتی در زندگی و اجتماع.
یعنی زمانی که انسان به تکامل عقل برسد ،میتواند در مورد خواسته خای نفسانی نوعی فیلترینگ اعمال کند و قوه اختیار را در جهت مثبت ارتقاء بدهد.
عزیزانی هم که وارد کنگره میشوند به این جهت به سمت ضد ارزش ها نمی روند که با مرور زمان و آموزش به فرمان فکر و عقل میرسند.انسان هم بدلیل آنکه قطره ای از بی کران هستی میباشد میتواند به ذره ای از مقام شو شود که خداوند میفرماید برسدولیکن با آگاهی و علم.
اینک مثالی برای مقام شو شود می آوریم :مثلا شخصی که صبح یک روز در یکی از ادارات دولتی قرار ملاقاتی دارد،اگر نتواند که طبق برنامه ریزی فکری خودش که قبلا داشته، سر وقت به آنجا برسد دچار زیان میشود ولی فرد دیگری صبح زود بیدار میشود و با یک برنامه ریزی به موقع و بدون استرس خود را به اداره می رساند.
اگر به طور کلی به زندگی به همین نحو بنگریم متوجه خواهیم شد که زمان کمی برای آزمون و خطا و از دست دادن داریم،و باید بکوشیم تا از زمان باقی مانده استفاده بهینه را بکنیم.
و متاسفانه تفکر بسیار غلط و رایجی که در جوامع رواج دارد این است که اگر امروز از خواستههای نفسانی غلط به دور باشند حتما جایی دیگری به همان مساله با رنگ و جلای بهتری دعوت خواهند شد در صورتی که اگر انسان به فرمان عقل برسد و ضد ارزش ها را بخاطر ترس از عذاب الهی و قضاوت مردم انجام ندهد در درون خود یک بهشت  همیشگی خواهد داشت.
در مورد بحث ادیان اگر عقب برگردیم و از حضرت آدم تا پیامبر خاتم به ماهیت ادیان بنگریم خواهیم دید که هر دینی دارای آیین ها و قوانین جدا گانه ای است ولیکن همه آنها نقطه مشترکی باهم دارندو آن قانون انسانیت و درستکاری است هیچگاه و در هیچ دینی دیده نمیشود که در آن تشویق به دزدی،تجاوز،رشوه خواری و... بکند. 
آیین ها و مراسمهای مذهبی در هر دینی به فراخور وضعیت معیشت و حتی آن اقلیم وضع شده است و به اعتقاد من کامل ترین مناسک همین طریق اسلام است به شرط آن که اسلام واقعی باشد زیرا برپایی مراسمات دینی تمام راه نیست بلکه توام با اخلاقیات کامل میگردد.مثلا کسی که تمام تکالیف شرعی خودش را به موقع و با حساسیت بالا انجام می دهد ولی غرق در آلودگی های اخلاقیست آیا به واقع با ایمان است؟؟ 
خیر!!زیرا به فرموده استاد دژاکام مانند زمینی میشود که شخمش بزنیم ولی بذری در آن نکاریم.
مجددا سوالی را مطرح میکنم .آیا کسی که تمام فرایض دینی خود را انجام میدهد ولی از طرف دیگر وارد رانت خواری و اختلاس و... میشود انسان آگاهی است.
و تنها راه مقابله با این معضل کسب علم و دانش زندگی میباشد.
در کنگره هم این مساله صادق است که آیا کسی که فقط سی دی بنویسد و یا داروی خود را مصرف کند، دیگر کار تمام است؟؟خیر
در زندگی هم همینطور است باید به قوانین هستی و ادیان احترام گذاشت و اخلاق انسانی را فرا گرفت و اجرا نمود.
اکثر ما بر این عقیده هستیم که دنیای پس از مرگ وجود دارد پس باید بکوشیم که از زمان و فضای جهان خاکی کمال استفاده را بنماییم.
تهیه گزارش مسافر مرتضی
ارسال مسافر مجید


تاریخ : چهارشنبه 3 بهمن 1397 | 11:46 ق.ظ | نویسنده : مسافر مجید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic