به نام خالق زیبایی

سه شنبه بیست و چهارم مهرماه 1397 اولین جلسه ازدور هجدهم از سری کارگاههای آموزشی وخصوصی کنگره60نمایندگی  شیخ بهایی اصفهان به نگهبانی مسافر مجتبی و استادی مسافر رسول و دبیری مسافر حسین با دستور جلسه: از فرمانبرداری تا فرماندهی  راس ساعت 17 آغاز به کار کرد.

 یکی از این دلایلی که الان در  آرامش هستم به خاطر فرمانبرداری در زمان درمان است

در ابتدا خدا را شکر میکنم که در این جایگاه قرار گرفتم دستور جلسه این هفته از فرمان برداری تا فرماندهی می باشد  ، فرمان به گفتهٔ آقای امین به معنای دستور و حکم است و در لغت به معنی اجازه دادن معنی میشود مثل فرمان رهایی که توسط آقای مهندس صادر می شود یعنی دستور و اجازه قطع داروی اوتی را آقای مهندس صادر میکنند ، یا راهنمای من در سفر اول به من اجازه میدهد که چقدر دارو مصرف کنم .

 وقتی من وارد  شعبه می شوم اگر گوش به فرمان مرزبانان ، راهنما و قوانین و حرمت های کنگره باشم میتوانم خیلی راحت و بدون اینکه اذیت بشوم از بند مواد مخدر رها شوم و به آرامش برسم ولی اگر فرمانبردار خوبی نباشم هیچ موقع نمیتوانم درمان شوم و همیشه وارد حاشیه ها میشوم.


در زمانی که مواد مصرف می کردیم این مواد مخدر بود که به ما فرمان میداد و میگفت کجا ، با چه کسی و چه موادی مصرف کنیم ، چه موقع بخوابیم چه ساعتی بیدار شویم و عقل فرماندهی ما را به عهده نداشت ولی مهم ترین فرماندهی که من بتوانم بعد از  فرمانبرداری که در کنگره انجام بدهم و به رهایی برسم انجام دهم فرماندهی و اختیار جسم خودم بر اساس عقل میباشد و من از افرادی که به من آموزش دادند تا بتوانم الان در این جایگاهی که هستم قرار بگیرم تشکر میکنم .در راه و صراط مستقیم نیروهای الهی ما را یاری و هدایت میکنند چون پیشرو آن الله میباشد.


من سیزده سال به صورت سقوط آزاد مواد مخدر مصرف نمیکردم و زیر نظر مرکز خاصی بودم ولی هیچ موقع  این آرامشی را که الان در آن هستم را تجربه نکرده بودم و یکی از این دلایلی که الان در  آرامش هستم به خاطر فرمانبرداری در زمان درمان است که با گوش به فرمان بودن از دستورات راهنما مقدار و زمان مصرف دارو  ، به موقع حضور داشتن در جلسات  توانستم بعد از سیزده سال تحمل مصرف نکردن مواد با راه افتادن سیستم ایکس به درمان برسم. یکی دیگر از مسائلی که میتواند به ما برای درمان کمک کند به موقع آمدن در جلسات و مشارکت کردن است که باید با تغییر جهانبینی و دیدگاه از وادی اعتیاد خارج شویم.


در پایان هم بگویم فردی که در هر جایگاه یا شغلی فرماندهی میکند حتما روزی فرمانبردار خوبی بوده که الان میتواند فرمانده خوبی باشد ولی خود این فرماندهی به نوعی فرمانبرداری میباشد و این فرمانبرداری اجرای همان قوانین و آموزش هایی میباشد که گرفته است  و هر موقع و در هر جایگاهی از آن قوانین سرپیچی کند نمیتواند فرمانده خوبی باشد.

تایپ:مسافر مجید ت

عکاس:مسافر رضا

تنظیم :مسافر مصطفی


تاریخ : یکشنبه 29 مهر 1397 | 11:46 ب.ظ | نویسنده : مهدی صدیقی | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو