به نام خداوند جان و خرد
روزسه شنبه مورخ 96/10/26  ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی ریتم از جناب مهندس آغاز به كار نمود.همیشه برای رسیدن به هدفها در زندگی باید در راهی که قدم می گذاریم ایمان داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. در کنگره نیز همین گونه است اگر ایمان راسخ به کنگره نداشته باشیم به نتیجه نخواهیم رسید. 

سی دی های جناب مهندس همه سرمشق هایی است برای درست زندگی کردن و به تعادل رسیدن. کنگره مکانی است برای رشد علم و آگاهی،کنگره مکانی است برای پیوستن به ارزشها. در سی دی ریتم جناب مهندس می خواهند اهمیت سلامتی را برای ما بازگو کنند می خواهند مثلث درمان را برای ما روشن کنند و همین طور چندین آیتم دیگر که در سی دی ریتم به آن می پردازند.حضرت مولانا انسان را تشکیل شده از هفت پیکر می داند!سایه در سایه،پیکر در پیکر. نه تنها حضرت مولانا بلکه خیلی از ادیان الاهی نیزاز پیکر های دیگر و جهان های دیگر صحبت می کنند. اعتقاد کنگره نیز همین گونه است. هر پیکر و یا هر سایه فرکانس مخصوص به خود را دارد. زمانی که جسم ما از بین برود پیکر دیگر ما آزاد می شود که فرکانس دیگری دارد و با جهان دیگری ارتباط برقرار می کند. حال چرا ما باید به سلامت خود به جسم خود اهمیت بدهیم؟ چون اگر از جسم سالمی برخوردار باشیم می توانیم روان سالمی هم داشته باشیم. در مرحله اول باید جسم خود را بسازیم و بعد روان و جهان بینی را. جسم،روان و جهان بینی. درست مثل حلقه های یک زنجیر. اگر جسم سالمی نداشته باشیم بیقرار می شویم و روان ما هم دچار بهم ریختگی می شود و آن وقت نمی توانیم آموزش های لازم در کنگره را بگیریم تا به درمان برسیم. بسیار بسیار سخت است که جسم و روان خراب و بهم ریخته را به سلامت و تعادل رساند اما به لطف کنگره و جناب مهندس این کار امکان پذیر است. برای داشتن جسم سالم باید تغذیه ما صحیح و سالم باشد مواد غذایی طبیعی و تازه برای داشتن جسم سالم الزامی است. من یقین دارم روش DST در آینده ای نه چندان دور انقلاب علمی  بزرگی در دنیا بوجود می آورد چون سیستم عصبی ما سلطان بدن ماست و اگر سیستم عصبی ما درست کار نکند به صدها بیماری مبتلا می شویم. و در حال حاضر در بحث درمان خیلی از بیماری ها پزشک معالج فقط صورت مسأله را پاک می کند و به دنبال درمان قطعی و ریشه ای نیستند چون علت آن بیماری را نمی دانند. در کتاب شصت درجه استاد جناب مهندس ایشان و اهل بیت ایشان را به کاووش در کلام الله سفارش می کنند. هر کلامی که در قرآن وجود دارد کلام خداست قرآن کتاب کاملی است چون کلام خداوند است و برای تمامی انسانهای کره زمین است. کلام قرآن کلام زنده است و اگر حس خوب و سالمی داشته باشیم می توانیم این مسأله را حس کنیم. ما ده حس داریم پنج حس درونی و پنج حس بیرونی که جمعا می شود ده حس. حس یازدهمی نیز وجود دارد که به حس ششم معروف است که حس ارتباطی بین حس های درون و بیرون ما انسانهاست. افکار ما جهان ذهن مارا می سازد ما همزمان در سه جهان زندگی می کنیم جهان ذهن،جهان جسم و جهان خواب. افکار ما تأثیر مستقیم روی جسم ما دارد اگر افکار و اندیشه ما مثبت و سالم باشد ذهن ما و جهان بینی ما نیز مثبت و سالم خواهد بود و همین طور ذهن و جهان بینی سالم جسم سالم را برای ما به ارمغان خواهد داشت دقیق مثل یک زنجیر متصل بهم. خیلی از مشکلات ما انسانها به خاطر افکار منفی است با افکار منفی و منفی بافی دنیای بدی در ذهن خود می سازیم که به ضرر ماست و فقط انرژی ما را می گیرد و جسم و روان ما را دچار آشفتگی می کند. باید سعی کنیم افکار مثبت و سالم را در ذهن خود پروش بدهیم تا از افکار منفی و پوچ خلاصی پیدا کنیم. و به قول جناب حضرت حافظ که می فرمایند:
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
حافظ اندر درد او می سوز و بی درمان بساز زان که درمانی ندارد درد بی آرام دوستتاریخ : پنجشنبه 28 دی 1396 | 09:32 ق.ظ | نویسنده : مسافر هومن | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic