به نام خداوند جان و خرد
روزیک شنبه مورخ 96/08/7  ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه جهان بینی کاربردی آغاز به كار نمود.

برای کسب انرژی در تاریکی نیاز به آموزش ندارید اما برای کسب انرژی در صراط مستقیم باید آموزش بگیرید.اگر فرکانس و حس شما در مسیر تاریکی باشد در مسیر همان انسانها قرار می گیرید ولی اگر فرکانس و حس شما در مسیر ارزشها باشد در مسیر انسانهای پر انرژی و مثبت قرار می گیرید.
خلاصه سخنان استاد:

هستی در حال حرکت می باشد و انرژی دارد و انسان هم برای حرکت نیاز به انرژی دارد.مثال: ماشین برای حرکت نیاز به بنزین دارد و برای هر کیلومتر مقدار مشخصی بنزین می خواهد اگر بخواهی بیشتر بروی دوباره باید به پمپ بنزین مراجعه نمایید.متأسفانه ما انسانها اکثراً برای کسب انرژی دنبال کوتاهترین راه می گردیم در نتیجه اشتباه می کنیم.ما میبینیم انرژی که می توانیم از تخریب دیگران یا مواد مخدر بگیریم خیلی راحت تر است در نتیجه سراغ آنها می رویم.اما در عوض برای انرژی گرفتن در صراط مستقیم باید زحمت بکشید.وقتی از ضد ارزش انرژی کسب کنید باعث خرابی سیستم بدن می شوید مثال:سوخت ماشین بنزین است اگر به جای آن گازویئل ریختید ماشین را از کار می اندازید. برای کسب انرژی در تاریکی نیاز به آموزش ندارید اما برای کسب انرژی در صراط مستقیم باید آموزش بگیرید.اگر فرکانس و حس شما در مسیر تاریکی باشد در مسیر همان انسانها قرار می گیرید ولی اگر فرکانس و حس شما در مسیر ارزشها باشد در مسیر انسانهای پر انرژی و مثبت قرار می گیرید.انسانی که لذت می برد در بی زمانی به سر می برد مثال: گاهی در کنار انسان پر انرژی قرار می گیرید و گذشت زمان را متوجه نمی شوید.نگاه می کنید دو ساعت گذشته است و اصلاً شما متوجه نشده اید.به خاطر اینست که آنقدر ارتعاشات آن فرد قوی است که روی شما تأثیر گذاشته و شما را جذب کرده است.من باید بگردم و راه کسب انرژی سالم را پیدا کنم در آن صورت سیم من وصل می شود و راحت می توانم انرژی دریافت کنم و یا انرژی بدهم. هر چه سطح انرژی افراد زلالتر باشد دریافت و درک آنها از هستی فرق خواهد کرد.دریافت متفاوت مثل اینست که هر کسی از یک جمله یک مطلب را برداشت کند، در کائنات هم همینطور است. ما می توانیم از دریا ، کوه ، درخت و... انرژی بگیریم به شرطی که فرکانس لازم را داشته باشیم.مثال: فردی هست که اگر یکبار در هفته به کوه نرود بیمار می شود ولی من اینگونه نیستم زیرا آن انرژی که او از کوه می گیرد من نمی گیرم.چون درکی که او دارد من از کوه ندارم.من از طریق کارهای ضد ارزشی ، انرژی منفی کسب کرده ام حالا پشیمان شده ام باید بتوانم راهی پیدا کنم تا از صراط مستقیم انرژی بگیرم.کنگره راه کسب انرژی مثبت را خیلی ساده به ما یاد می دهد:دروغ نگو و ... مثال: من را به یک بزم ضد ارزش دعوت می کنند در این زمان بین عقل من و نفس من درگیری می شود که من بروم یا نروم.اگر آموزش های کنگره را یاد بگیرم و اجرا کنم، نمی روم.با همین نرفتن من انرژی می گیرم و لذت می برم.انسان برای اینکه حال خوبی داشته باشد همیشه نیاز به آموزش دارد.

نگارش:مسافر حمید





طبقه بندی: عملکرد لژیون،

تاریخ : چهارشنبه 10 آبان 1396 | 09:30 ب.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات