به نام خداوند جان و خرد
روزسه شنبه مورخ 96/7/11  ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی رود آغاز به كار نمود.


استاد در سی دی رود ما انسان ها  را تشبیه به یک رود خانه کرده اند که از یک مکان سرچشمه می گیرند و در نهایت در جایی تمام می شوند.
یک رودخانه زلال،پاک و در حال حرکت است ماباید از رودخانه خود محافظت کنیم بهترین مسیر را برای عبور انتخاب کنیم.رودخانه خود را آلوده و ناپاک نکنیم.نخواهیم رودخانه ای شویم کثیف و پر از زباله! رود خانه ای باشیم زلال،پاک،پرخروش و پر ازحیات و گذشت.ما انسان ها برای طی یک مسیر پا به کره خاکی میگذاریم و مسیری که انتخاب می کنیم به خود مابستگی دارد.اگر انسان محکمی باشیم و همواره به دنبال آموزش گرفتن باشیم میتوانیم مسیر درست را انتخاب کنیم.باید دیدمان را وسیع کنیم ، دیدمان را عوض کنیم.با عوض شدن دید ما خیلی از مشکلات ما حل می شودو راه برای ما باز میشود.جناب مهندس در سی دی رود می فرمایند تمام اهدافی که ما داریم در یک مثلث با سه ضلع خلاصه می شود:
1-خواست
2-تقدیر 
3-فرمان الهی
برای رسیدن به هر چیزی باید این سه ضلع را داشته باشیم.
انسانی که به صورت تفریحی مواد مصرف می کند تقدیر خود را در آینده رقم می زندکه در آینده فردی معتاد باشد.خیلی از تقدیرها به اعمال ما بستگی دارد. انجام بعضی اعمال تقدیر ما را عوض میکند هم در زمینه مثبت و هم در زمینه منفی.ما انتخاب میکنیم که چگونه زندگی کنیم.ما انتخاب میکینم که در چه مسیری در چه راهی حرکت کنیم.در کنگره باید 11 ماه سفر کنیم آموزش بگیریم،طبق برنامه پیش برویم تا سیستم ایکس ما راه اندازی شود،اگر درست حرکت نکنیم به هدفمان نخواهیم رسید.ما انسان ها باید تکامل پیدا کنیم باید نفسمان را تربیت کنیم باید یاد بگیریم چگونه از ضد ارزش ها پرهیز کنیم و برای رسیدن باید نفسمان را تربیت کنیم باید باید تفکرات پوچ را رها کنیم باید بر دانش و دانایی خود بیفزاییم.صفات بدمان راعوض کنیم.کنگره بهترین مکان است تا بتوانیم نفس خود را تربیت کنیم.بهترین مکان است تا صفات منفی خود را عوض کنیم.کنگره بهترین وسیله است برای رسیدن! کافیست ما با تمام وجودمان بخواهیم.


تاریخ : شنبه 15 مهر 1396 | 04:31 ب.ظ | نویسنده : مسافر هومن | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic