به نام خداوند جان و خرد
روزسه شنبه مورخ 96/5/29 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی هفت خوان آغاز به كار نمود.

اگر هنوز در اعتیاد و افکار منفی و افیونی قرار داریم مغلوب گرگ اعتیاد خواهیم شد. ما به عنوان یک انسان که داری فهم و درک و اختیار است باید بتوانیم از مشکلات عبور کنیم تا به مرحله بعد برسیم باید همیشه و در هر شرایطی در حال حرکت باشیم که سکون باعث سقوط ما خواهد شد.
خلاصه سخنان استاد:
استاد در سی دی هفت خان راه را به ما نشان می دهند و به ما می گویند که باید چه بکنیم. خداوند در روز ازل انسان را آفرید و انسان را اشرف تمام مخلوقات خود خواند اما متأسفانه بسیاری از ما انسانها جایگاه انسانی خود را گم کرده ایم. تمام انسانها مسافر هستند و باید برای رسیدن به جایگاه انسانی خود سفر کنیم. و به قول حکیم بزرگ ایران زمین ابوالقاسم فردوسی از هفت خان عبور کنیم.حال چرا میگوییم مسافر؟چون ما انسانها همیشه در حال گذریم و در این دنیا همیشه ماندنی نیستیم.اگر می خواهیم از خان اول عبور کنیم باید مشکلات زندگیمان را حل کنیم. باید بیمار اعتیادمان را درمان کنیم,باید بکوشیم تا انسانی قوی باشیم چون ضعف ما باعث شکست و سقوط ما خواهد شد. اگر نتوانیم از پس مشکلات پیرامون خود بر بیاییم همین طور در جا خواهیم زد. باید بتوانیم از پس گرگهای زمانه برآیم تا به چنگ و دندان آنها نابود نشویم. اگر هنوز در اعتیاد و افکار منفی و افیونی قرار داریم مغلوب گرگ اعتیاد خواهیم شد. ما به عنوان یک انسان که داری فهم و درک و اختیار است باید بتوانیم از مشکلات عبور کنیم تا به مرحله بعد برسیم باید همیشه و در هر شرایطی در حال حرکت باشیم که سکون باعث سقوط ما خواهد شد.کنگره مکان مقدسی است که میتوانیم در ان قدرتی دوباره بگیریم , قوی شویم و از پس مشکلات زندگی به خوبی برآییم.کنگره به ما می آموزد که چگونه مبارزه کنیم تا به هدف والای انسانی برسیم. و اگر از این مکان مقدس به خوبی بهره نبردیم زیر فشار سختی ها و مشکلات دفن خواهیم شد.کنگره بهترین سلاح ها را در اختیار ما می گذارد تا به خوبی بجنگیم و پیروز شویم. تا هدف و مقام خود را پیدا کنیم. اگر قوانین را به خوبی یاد بگیریم و اجرا کنیم می توانیم از هفت خان گذر کنیم. حتی در کنگره نیز برای حل مشکل اعتیاد باید به خوبی قوانین را اجرا کنیم تا به رهایی برسیم و اگر قوانین را نقض کردیم ثمره آن جز سقوط و تاریکی نخواهد بود. کنگره نه تنها باعث درمان قطعی اعتیاد ما می شود بلکه برای ما آرامش و تعادل را به ارمغان دارد و اگر در کنگره و در کل هستی قوانین را نقض کردیم باید تاوان سنگینی برای آن بپردازیم.

تهیه کننده:مسافر هومنطبقه بندی: عملکرد لژیون،

تاریخ : جمعه 3 شهریور 1396 | 05:29 ب.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic