تبلیغات
سفر تا بی نهایت عشق - جهان بینی کاربردی 1
به نام خداوند جان و خرد
روزیکشنبه مورخ 96/3/28 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه جهان بینی 1 آغاز به كار نمود.

در کنگره راه حل تمامی مشکلات ما وجود دارد فقط باید بگردیم و آن راه حل را پیدا کنیم. ما زمانی می توانیم مواد مصرف نکنیم که مثلث دانایی ما تشکیل شود. زمانی میتوانیم عمل ضد ارزش انجام ندهیم که مثلث دانایی ما کامل شود.
خلاصه سخنان استاد:
حضور در جلسات عمومی و استفاده از تجربه های دیگران در مشارکتها بسیار برای ما مفید و پربار است و حضور در ساعت پنج در جلسات در کیفیت رهایی ما بسیار تأثیر گذار خواهد بود. در مثلث دانایی سه ضلع وجود دارد. تجربه،تفکر و آموزش. ما در کنگره آموزش گرفتیم و سفر را در کنگره تجربه کردیم. برای مثال اگر بخواهیم رانندگی یاد بگیریم ابتدا باید از یک مربی آموزش بگیریم و بعد خود رانندگی را به صورت عملی تجربه کنیم و تفکر کردن در هر عمل ما لازم و ضروری است.در کنگره مثلث دانایی ما شکل خواهد گرفت, در کنگره راه حل تمامی مشکلات ما وجود دارد فقط باید بگردیم و آن راه حل را پیدا کنیم. ما زمانی می توانیم مواد مصرف نکنیم که مثلث دانایی ما تشکیل شود. زمانی میتوانیم عمل ضد ارزش انجام ندهیم که مثلث دانایی ما کامل شود. حال اگر از کنگره و جلسات دور بمانیم مثلث دانایی ما کامل نخواهد شد. ما باید در کنگره جست و جو کنیم و راه حل مشکلات زندگیمان را پیدا کنیم تا بتوانیم در زندگی به آرامش برسیم. دانایی ما زمانی مؤثر واقع می شود که به مرحله عمل درآید و در زندگی به کار گیری شود. ما در کنگره یاد میگیریم چگونه جهل خود را کنار بگزاریم و نه اینکه آن را پنهان کنیم. بزرگ ترین نشانه جهل ما مصرف مواد مخدر است. در کنگره باید گوش به فرمان باشیم و به دنبال چراهای بی دلیل و پوچ و مقایسه نباشیم تا بتوانیم به رهایی برسیم تا بتوانیم از جهل خود به سمت دانایی حرکت کنیم. برای آموزش گرفتن باید به کنگره و راهنمایمان ایمان داشته باشیم ناخالصی ها را کم کنیم تا آموزش پذیر شویم , تا بتوانیم تفکر کنیم. باید های کنگره و راهنمایمان را بپذیریم و اجرا کنیم تا از جهل و گرفتاری و بیهودگی نجات پیدا کنیم. خداوند کریم در آیه ٢١سوره لقمان می فرماید:هر کس همه وجود خود را به سوی خدا کند در حالی که نیکوکار باشد بی تردید به محکم ترین دستگیره چنگ زده است و بی شک خداوند به اسرار سینه ها داناست.

تهیه کننده: مسافر هومنطبقه بندی: عملکرد لژیون،

تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 | 09:41 ب.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون