به نام خداوند جان و خرد
روزسه شنبه مورخ 96/3/16 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی کمان آغاز به كار نمود.

نمونه دیگر عشق واقعی مهندس دژاکام است که بی وقفه با تمام وجود برای رهایی مصرف کنندگان از بند اعتیاد  تلاش می کند. فقط و فقط به خاطر عشق است که افراد زیادی در کنگره مشغول به خدمت هستند.حرکت در راه عشق با هیچ چیز قابل مقایسه نیست قابل توصیف نیست. در ماه مبارک رمضان بچه های کنگره از صبح تا افطار وقت میگذارند برای پختن افطاری فقط به خاطر عشق.
خلاصه سخنان استاد:
خیلی از بیماری های انسانها به خاطر عدم آگاهی است. اگر آگاهی ما نسبت به انواع بیماری ها بالا برود آن وقت از خیلی بیماری ها در امان هستیم. ولی متأسفانه کسی نیست که آموزش دهد و در این موارد به دیگر انسان ها آگاهی دهد و یا در همین مسأله مواد مخدر اگر آگاهی و آموزش لازم به انسانها داده شود خیلی از انسان ها آلوده به مواد مخدر نخواهند شد. پیشگیری خیلی بهتر و مفید تر از درمان است.در بحث مواد مخدر درمان گر بسیار است،درمان گرهایی که درمان قطعی ندارند. درمان قطعی اعتیاد فقط در کنگره امکان پذیر است.بچه های سفر دومی تا جایی که می توانند باید به بقیه این آگاهی را بدهند که مواد مخدر برای مدت اندکی لذت بخش است و در ادامه همه چیز را از انسان می گیرد. عشق باعث میشود  ما هرکاری برای هم نوع هایمان انجام می دهیم با دل و جان باشد. محبت باعث می شود ما به دیگران بدون هیچ چشم داشتی به دیگران کمک کنیم مثل درختی که به خاطر عشق و محبت بدون هیچ چشم داشتی میوه و سایه خود را در اختیار ما قرار می دهد. سیستم خلقت بر عشق بنا شده است و عشق را به بها می دهند نه به بهانه.برای رسیدن به عشق باید بهایی داد. مثل یک مسافر سفر اولی که برای رهایی باید بهای آن را بدهد,در کلاسها حضور پیدا کند، به حرف راهنما گوش بدهد، درست سفر کندتا به رهایی برسد.بعضی وقتها ما هوس را با عشق اشتباه می گیریم. عشقی که زود گذر است و بعد از مدتی تبدیل به نفرت بشود عشق نیست و فقط یک هوس است.عشق یعنی کمک راهنمایی که با دل و جان خدمت می کند و تمام رهجوهایش را به یک اندازه دوست دارد.عشق را باید از حضرت محمد و حضرت علی یاد بگیریم که در پاسخ بدی ها باز هم خوبی می کردند.نمونه دیگر عشق واقعی مهندس دژاکام است که بی وقفه با تمام وجود برای رهایی مصرف کنندگان از بند اعتیاد  تلاش می کند. فقط و فقط به خاطر عشق است که افراد زیادی در کنگره مشغول به خدمت هستند.حرکت در راه عشق با هیچ چیز قابل مقایسه نیست قابل توصیف نیست. در ماه مبارک رمضان بچه های کنگره از صبح تا افطار وقت میگذارند برای پختن افطاری فقط به خاطر عشق. عشق نیرویی است بسیار پاک و لازمه رسیدن به عشق پاک شدن ماست از ضد ارزشها و نا خالصی ها.زمانی عشق در وجود ما جوانه میزند که اول به درمان برسیم و در ادامه آرام آرام کارهای نادرست گذشته را کنار بگذاریم و دست از دروغ و غیبت و ناسپاسی و خود خواهی برداریم,تا بتوانیم در وادی عشق قدم بگذاریم و به جهت فرمان نوری باشیم که خداوند میخواهد.
طبقه بندی: عملکرد لژیون،
برچسب ها: خلاصه سی دی،

تاریخ : جمعه 19 خرداد 1396 | 06:36 ب.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic