به نام خداوند جان و خرد
روزسه شنبه مورخ 96/3/9 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی شهر وجودی آغاز به كار نمود.

ماه رمضان حسن های زیادی دارد. روزه گرفتن باعث می شود ما دروغ نگوییم, غیبت نکنیم. اعمال ضد ارزشی انجام ندهیم. در ماه رمضان نزدیک به افطار احساس عجیبی به انسان دست می دهد. یک احساس بسیار خوب که قابل وصف نیست. اگر ما خواهان سلامت جسم خود هستیم نباید سیگار بکشیم الکل و مواد مخدر مصرف کنیم.
خلاصه سخنان استاد:
سی دی های جناب مهندس همانند نقشه هایی است برای زندگی کردن و ما باید بتوانیم از این سی دی ها استفاده کنیم. بهترین ثمره روزه برای ما انسان ها این است که یاد می گیریم در مقابل نفس خود بایستیم و به خواسته هایش نه بگوییم. کار سختی است چندین ساعت آب و غذا نخوردن, اما این مقدمه ای خواهد شد برای تزکیه و پالایش. روزه گرفتن باعث ریکاوری و احیاء دوباره جسم ما می شود. روزه گرفتن باعث رسوب زدایی جسم ما می شود. من قبل از اینکه مصرف کننده مواد بشوم تمام روزه هایم را می گرفتم اما زمانی که مصرف کننده شدم دیگر نتوانستم روزه بگیرم تا اینکه وارد کنگره شدم و دوباره آرام آرام شروع کردم به روزه گرفتن. اگر سالهاست روزه نگرفته اید الان شروع کنید. کم کم،آرام آرام. حتی روزه هم نگرفتید حداقل سحرها بیدار شوید. اگر ناراحتی کلیه هم دارید روزه بگیرید و در طول روز کمی آب بنوشید اشکالی ندارد. اگر سفر اولی هستید روزه بگیرید و داروی خود را سر موقع مصرف کنید. اعضای داخلی ما انسانها همیشه در حال فعالیت است. ماه رمضان بهترین فرصت است که ما یک استراحت به جسم خود بدهیم تا دوباره خود را بازسازی کند. یک فرصت به معده و دستگاه گوارش خود بدهیم تا خود را ترمیم کند. ماه رمضان حسن های زیادی دارد. روزه گرفتن باعث می شود ما دروغ نگوییم, غیبت نکنیم. اعمال ضد ارزشی انجام ندهیم. در ماه رمضان نزدیک به افطار احساس عجیبی به انسان دست می دهد. یک احساس بسیار خوب که قابل وصف نیست. اگر ما خواهان سلامت جسم خود هستیم نباید سیگار بکشیم الکل و مواد مخدر مصرف کنیم. تمام دستورات خداوند بزرگ هزاران فلسفه در خود دارد مثل همین روزه گرفتن که صدها فایده برای جسم و روان ما دارد. روزه گرفتن و نماز خواندن فقط و فقط به خاطر سلامت جسم و روان خود ما انسانهاست. انسان روزه دار باید مراقب تغذیه خود باشد و هنگام سحر و افطار غذای مناسب و سالم استفاده کند. مسافران کنگره بخصوص سفر دومی ها باید شروع کنند به روزه گرفتن و بهانه تراشی نکنند که روزه فقط برای سلامت ماست. ما باید بدانیم که هر عملی که انجام می دهیم باید پاسخگوی آن باشیم. هر گناهی که مرتکب شویم باید تاوان آن را بدهیم زیرا سیستم خلقت بدون نقص و بروی حساب و کتاب است.

تهیه کننده : مسافر هومنطبقه بندی: عملکرد لژیون،
برچسب ها: خلاصه سی دی،

تاریخ : جمعه 19 خرداد 1396 | 06:26 ق.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic