تبلیغات
سفر تا بی نهایت عشق - خلاصه سی دی سرنوشت
به نام خداوند جان و خرد
روزسه شنبه مورخ 96/3/2 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه سی دی سرنوشت آغاز به كار نمود.


با ایمان قوی همیشه به موفقیت خواهیم رسید, اگر به کنگره ایمان داشته باشیم.و حرکت کنیم به رهایی می رسیم. باید تفکرمان را عوض کنیم باید کمی مثبت نگر باشیم و از انرژها و نیروهای منفی بپرهیزیم تا به پایان خوش برسیم.
خلاصه سخنان استاد:
برای ورود به کنگره خواست هر فرد و فرمان الاهی لازم است. کسانی که برای درمان در کنگره حضور پیدا کرده اند خواست قوی داشته اند و فرمان الاهی نیز برای آنها صادر شده است. خداوند برای تمامی انسانها یکسان و یک اندازه می خواهد آن کسی که نمی خواهد خود ما هستیم. خود ما نمی خواهیم تا جایگاه بهتری در جامعه داشته باشیم و اگر در پی راحت طلبی باشیم سرنوشت ما معلوم و مشخص است و کسی که سختی بکشد برای آینده اش زحمت بکشد سرنوشت خوبی خواهد داشت. سرنوشت ما بدست خود ماست نه خداوند. کسی که به صورت تفریحی مواد مصرف می کند سرنوشتش انسانی مصرف کننده خواهد بود.سرنوشت ما به اعمال ما بستگی دارد. اگر تلاش نکنیم سختی نکشیم گذشت نکنیم سرنوشت خوبی نخواهیم داشت کسی که به کنگره می آید و می خواهد رها شود باید زحمت بکشد تلاش کند تا به رهایی برسد. اعمال ما تقدیر ما را رقم می زنند و برای تغییر سرنوشت فرمان الاهی نیز مهم است که فرمان الاهی نیز باز بستگی به خواست ما دارد. افسوس گذشته را خوردن غصه گذشته را خوردن بی فایده است و فقط ما را نابود می کند. باید افکار منفی را رها کنیم چون نیروهای منفی فقط و فقط از ما انرژی می گیرند, باید به فکر آینده باشیم و ایمان خود را قوی کنیم. باید به جای مقایسه سختی ها را تحمل کنیم همت کنیم و با پشتکار سرنوشت خود را بسازیم. با ایمان قوی همیشه به موفقیت خواهیم رسید, اگر به کنگره ایمان داشته باشیم.و حرکت کنیم به رهایی می رسیم. باید تفکرمان را عوض کنیم باید کمی مثبت نگر باشیم و از انرژها و نیروهای منفی بپرهیزیم تا به پایان خوش برسیم. با نشستن و بدون تلاش زندگی کردن به نتیجه خوبی نخواهیم رسید و سرنوشت ما پوچ خواهد بود. باید به دنبال تزکیه و پالایش باشیم تا در زندگی به آرامش برسیم. غیبت نکنیم، تهمت نزنیم، مثبت اندیش باشیم و دیدمان را عوض کنیم تا بتوانیم تقدیر خوبی را برای خود رقم بزنیم.

تهیه کننده:مسافر هومنطبقه بندی: عملکرد لژیون،

تاریخ : پنجشنبه 11 خرداد 1396 | 09:59 ق.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون