تبلیغات
سفر تا بی نهایت عشق - جهان بینی کاربردی 1
به نام خداوند جان و خرد
روزیکشنبه مورخ 96/2/24 ل‍ژیون شماره 12 با حضور جمعی از مسافران سفر اول و دوم و استادی آقای مهدی صدیقی با دستور جلسه جهان بینی کاربردی 1 آغاز به كار نمود.

ما نباید خود خواه و بی مسؤلیت باشیم!باید در تمام مراحل زندگی تلاش کنیم. خود ما باید برای ارتقا و پیشرفت خود و درمان خود زحمت بکشیم. وقتی جهان بینی را کار نکنیم و در جلسات حضور پیدا نکنیم سفر خوبی نخواهیم داشت و بعد تمام این مشکلات را می خواهیم به گردن راهنما و کنگره بیندازیم و این رفتار نادرستی است که ما طلبکار دیگران باشیم.
خلاصه سخنان استاد:
جسم ما همچون شهری است که در نقاط بالایی این شهر در مکانی خوش آب و هوا قلعه ای وجود دارد که در این قلعه عقل ما حکم رانی می کند.  عقل ما  درون مغز ما نیست این یک تصور اشتباه است! زیرا پس از مرگ و نابودی جسم ما عقل ما همچنان در بعد دیگر باقی است و نابود نمی شود. این قلعه عقل ماست که توسط سربازانی محافظت می شود. این سربازان خواسته های مارا بررسی می کنند. و این سربازان همان دانایی ماست, که گاهی به خاطر عدم دانایی به جای عقلی که هیچ گاه فرمان اشتباه صادر نمی کند ما انسانها فرمان بردار نفس خود می شویم و فرمان های نفس را اجرا می کنیم و دچار مشکلات بسیار زیادی می شویم. حال چگونه است که برخی انسانها فرمان بردار عقل خود هستند و از نفس خود فرمان نمیگیرند؟ این افراد دانایی خود را بالا برده اند و دور ضد ارزشها را خط کشیده اند. در جلسات کنگره به موقع حضور پیدا کردن و آگاهانه،با چشم و گوش باز آموزش ها را پذیرفتن باعث می شود که دانایی ما بالا برود و فرمان بردار عقل خود شویم و به خواسته های نفس گوش نکنیم. هر چه دانایی ما بالا برود، هرچه ما پیرو فرمان عقل خود باشیم در زندگی آرامشی بیشتری خواهیم داشت چون عقل ما فرمان اشتباه صادر نمی کند. یک مسافر اگر به موقع در جلسات کنگره حضور پیدا کند، به روز باشد و هر هفته از CDهای جناب مهندس استفاده کند نتیجه خوبی خواهد گرفت و آرامش بیشتری در زندگی خود خواهد داشت. بعضی مسافران از آموزش کنگره عقب می مانند پس به نتیجه نمی رسند و فقط راهنمای خود را مقصر می دانند اما مصوب تمامی این مشکلات خود اشخاص هستند نه شخص دیگر. چون دربالا بردن دانایی و آگاهی خود سستی کرده اند و از آموزش های کنگره عقب مانده اند. ما نباید خود خواه و بی مسؤلیت باشیم!باید در تمام مراحل زندگی تلاش کنیم. خود ما باید برای ارتقا و پیشرفت خود و درمان خود زحمت بکشیم. وقتی جهان بینی را کار نکنیم و در جلسات حضور پیدا نکنیم سفر خوبی نخواهیم داشت و بعد تمام این مشکلات را می خواهیم به گردن راهنما و کنگره بیندازیم و این رفتار نادرستی است که ما طلبکار دیگران باشیم. نتیجه آموزش گرفتن، تلاش کردن و خدمت کردن در کنگره برای بهبودی زندگی خود ماست و نتیجه آن بدست آوردن شخصیت از دست رفته ما در جامعه است.

تهیه کننده: مسافر هومنطبقه بندی: عملکرد لژیون،

تاریخ : سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 | 09:42 ب.ظ | نویسنده : مسافر حمید | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | پارس لون